Hledáme porotce z řad studentů na 22. MFDF Ji.hlava!

Centrum dokumentárního filmu hledá studenty středních a vysokých škol, kteří zasednou v porotách
na 23. MFDF Ji.hlava ve dnech 24. – 29. října 2019. 

Středoškolská porota sekce Česká radost

Do pětičlenné poroty sestavené ze studentů jihlavských středních škol hledáme možná právě Tebe! 

Navštěvuješ jihlavský festival a zajímají Tě dokumenty? Staň se porotcem 23. ročníku MFDF Ji.hlava a vyber nejlepší český autorský dokumentární film v sekci ČESKÁ RADOST! Jako porotce obdržíš zdarma akreditaci typu „porota“ a k tomu navíc účastnickou akreditaci, kterou můžete darovat někomu ze svých přátel či blízkých. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF, kde můžete i po skončení festivalu sledovat stovky filmů převážně z minulých ročníků Ji.hlavského festivalu a vědomostně se obohacovat v nadupané filmovědné knihovně

Co je potřeba udělat?

  • Zaslat motivační dopis v rozsahu cca jednoho odstavce. Z jakého důvodu se chcete stát porotcem?
  • K motivačnímu dopis doplnit Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo a také přesný název střední školy včetně ročníku, který studujete.
  • Pokud navštěvujete MFDF Ji.hlava, uveďte prosím, kolikrát jste festival již navštívil/la.

Případné dotazy rádi zodpovíme na emailu vzdelavani@c-d-f.cz nebo na 775 29 20 23. Přihlášky do středoškolské poroty přijímáme na tento uvedený email nejpozději do pátku 27. září do půlnoci. Vybrané porotce oznámíme 5. října. 

 

Vysokoškolská porota sekce První světla

Studentům vysokých škol, kteří se účastnili jihlavského festivalu někdy v minulosti nabízíme možnost zasednout v porotě sekce PRVNÍ SVĚTLA, kde soutěží debuty mladých talentů.

Ze zájemců vybereme pět studentů – porotců. Každý porotce od nás obdrží zdarma akreditaci typu jury (porota) + 1 akreditaci typu účastník + 2x ubytování v tělocvičně po celou dobu festivalu. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF, kde můžete i po skončení festivalu sledovat stovky filmů převážně z minulých ročníků Ji.hlavského festivalu a vědomostně se obohacovat v nadupané filmovědné knihovně

Co je potřeba udělat?

  • Mít v podzimním semestru 2019 aktivní studium v bakalářském, magisterském nebo doktorském stupni na jakékoli z veřejných či soukromých vysokých škol.
  • Zaslat motivační dopis v rozsahu alespoň jedné NS. Z jakého důvodu se chcete stát porotcem?
  • K motivačnímu dopis doplnit Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo a také přesný název vysoké školy a oboru včetně ročníku, který studujete, a kolikrát jste dosud navštívili MFDF Ji.hlava.
  • Vše zaslat na email siarhei@c-d-f.cz nejpozději do pátku 27. září do půlnoci. Případné dotazy rádi zodpovíme i na čísle 604 133 844. Vybrané porotce oznámíme 5. října.


Odesláním emailu se v případě Vašeho zvolení do poroty zavazujete ke zhlédnutí všech filmů v soutěžní sekci První světla v době MFDF Ji.hlava a účasti na závěrečném rokování poroty.

 

 

Jak rozhodovaly studentské poroty z minulých let se dozvíte ZDERealizováno za podpory:                                                                                                                                 
                                     

 

 Dále spolupracujeme s: