Hledáme porotce z řad studentů na 21. MFDF Ji.hlava!

Centrum dokumentárního filmu hledá studenty středních a vysokých škol, kteří zasednou v porotách na 21. MFDF Ji.hlava (24. – 29. října 2017). 

Středoškolská porota sekce Česká radost

Do pětičlenné poroty sestavené ze studentů jihlavských středních škol hledáme možná právě Tebe! 

Navštěvuješ jihlavský festival a zajímají Tě dokumenty? Staň se porotcem 21. ročníku MFDF Ji.hlava a vyber nejlepší český autorský dokumentární film v sekci ČESKÁ RADOST! Jako porotce obdržíš zdarma Akreditaci typu „Porota“ a k tomu navíc účastnickou akreditaci, kterou můžete darovat někomu ze svých přátel či blízkých. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF, kde můžete i po skončení festivalu sledovat stovky filmů převážně z minulých ročníků Ji.hlavského festivalu a vědomostně se obohacovat v nadupané filmovědné knihovně

Povinností porotce je účast na projekci všech snímků sekce Česká radost a na závěrečném rokování poroty. 

Případné dotazy rádi zodpovíme na emailu vzdelavani@c-d-f.cz nebo na 775 29 20 23. Přihlášky přijímáme na uvedený email nejpozději do pátku 29. září do půlnoci. Vybrané porotce oznámíme 5. října. 

 

 

 

Vysokoškolská porota sekce První světla

Studujete-li vysokou školu a účastnili jste se jihlavského festivalu v minulosti, nabízíme možnost zasednout v porotě sekce PRVNÍ SVĚTLA, kde soutěží debuty mladých talentů.

Ze zájemců vybereme pět studentů – porotců. Každý porotce od nás obdrží zdarma akreditaci typu jury (porota) + 1 akreditaci typu účastník + 2x ubytování v tělocvičně po celou dobu festivalu. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF, kde můžete i po skončení festivalu sledovat stovky filmů převážně z minulých ročníků Ji.hlavského festivalu a vědomostně se obohacovat v nadupané filmovědné knihovně

Co je potřeba udělat?

  • Mít v podzimním semestru 2017 aktivní studium v bakalářském, magisterském nebo doktorském stupni na jakékoli z veřejných či soukromých vysokých škol.
  • Zakoupit si akreditaci jako návštěvník, popř. industry student. (Zaplacená akreditace je podmínkou. Rezervované, ale nezaplacené akreditace nebudou zohledněny.) Vybraným porotcům platbu za akreditaci vrátíme.
  • Zaslat motivační dopis v rozsahu 1 až 1,5 NS. Z jakého důvodu se chcete stát porotcem?
  • Pod motivační dopis doplnit Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo a také přesný název vysoké školy a oboru včetně ročníku, který studujete, a kolikrát jste dosud navštívili MFDF Ji.hlava.
  • Vše zaslat na email porota@c-d-f.cz . Vybrané porotce oznámíme 10. října. 

 

Odesláním emailu se v případě Vašeho zvolení do poroty zavazujete ke zhlédnutí všech filmů v soutěžní sekci První světla v době MFDF Ji.hlava a účasti na závěrečném rokování poroty.

 

 

Jak rozhodly studentské poroty minulý rok se dozvíte ZDERealizováno za podpory:                                                                                                                                 
                                     

 

 Dále spolupracujeme s: