27.04. Reality show: Dílna o českých a zahraničních televizních formátech

19:30 - 21:30

Populární televizní improvizační show Partička se inspirovala původně britským pořadem podobného formátu s názvem Whose Line Is It Anyway z 80. let. Projekt České televize, Českého rozhlasu, Zoo Praha a telekomunikační firmy nazvaný Odhalení byl založen na principech televizní reality show, akorát místo lidí sledoval život goril nížinných v zajetí. A do třetice příklad z motoristického prostředí připomíná legendární seriál o autech z Anglie Top Gear, který se dočkal celé řady napodobení včetně českého Autosalonu.

Všechny vyjmenované televizní pořady spojuje formát reality show. Jak si české verze stojí v konkurenci zahraničních stálic nám řekne náš host Milan Kruml. Ten v současné době pracuje jako specialista vývoje pořadů České televize, často také funguje jako konzultant nových televizních pořadů.

Přijďte se dozvědět více o síle televize a jejích produktech, které nás stále více ovlivňují a stále intenzivněji obklopují. 

 

Rezervace na jednotlivé večery lze provádět pouze na profilu konkrétní události nebo na emailu cdf@c-d-f.cz. Rezervace na události CDF nelze provádět přes rezervační systém Kina Dukla.

Vstupné: veřejnost - 60Kč; členové CDF - 40Kč

Těšíme se na vás!zpět na výpis

Realizováno za podpory:                                                                                                                                 
                                     

 

 Dále spolupracujeme s: