28.10. Co se děje za obrazy? (dílna v OGV 2 - plně obsazeno!)

Centrum dokumentárního filmu pro Vás a Vaše děti připravilo ve spolupráci s MFDF Ji.hlavaOblastní galerií VysočinyMuzeem Vysočiny jihlava a volnočasovým centrem Legrandum dětský program, který pomůže rozvíjet dovednosti i kreativitu Vašeho dítěte zatímco Vám poskytne prostor pro návštěvu projekce, diskuse, či doprovodného programu MFDF Ji.hlava.

 

  • Cena za každý blok je 50 Kč / dítě. V ceně za dílny je vždy také vstup do dětského koutku zdarma (v daném dni a bloku).
  • Veškeré dotazy ohledně dětského programu směřujte na Ivu Honsovou - email vzdelavani@c-d-f.cz nebo na tel. +420 775 292 023
  • Kapacita dětského programu bohužel není neomezena, proto prosím svůj zájem o konkrétní program vyjádřete prostřednictvím registračního formuláře ZDE
     
  • Program je přednostně určen pro děti akreditovaných rodičů.

 

CO SE DĚJE ZA OBRAZY? – OGV 2 (SOBOTA 28. 10. 15:00)

OMLOUVÁME SE, ALE DÍLNA JE JIŽ PLNĚ OBSAZENÁ.

Oblastní galerie Vysočiny 2, Masarykovo náměstí 24 

čas: 15:00 až 17:00 
věk: 4 - 12 (mladší děti v doprovodu rodičů)
kapacita: 15 dětí
s sebou: telefonní číslo na rodiče + ideálně oblečení, které lze umazat (zástěru / staré tričko)

Co se asi tak děje v galerii, když je zavřeno a obrazy si začnou žít svým životem? Vyskočí z rámů? Povídají si navzájem? Hádají se? Hrají hry? Portrétům naroste tělo, krajina změní roční období, zátiší si jde odpočinout, akty se oblečou, andělé zaletí do nebe...Přijďte s námi zjistit, jak to vlastně je!

Lektorka: Mgr. Pavlína Pitrová - Vystudovaná etnoložka se zájmem o dětskou kulturu 19. století. V současné době edukátorka vzdělávacích programů v OGV v Jihlavě, která se zabývá zpřístupněním a propojením výtvarného umění a historie s výukovými metodami školního vzdělávání. Máma dvou dětí, teta čtyř neteří a jednoho synovce, kteří jí jsou velkou inspirací:)

Program nabízíme ve spolupráci      
Oblastní galerií Vysočina

 

 

 

 back to list

Supported by:                                                                                                                                 
                                     

 

 In Cooperation with: