27.10. Mucha sedla na plakát (dílna v OGV 2)

Centrum dokumentárního filmu pro Vás a Vaše děti připravilo ve spolupráci s MFDF Ji.hlavaOblastní galerií VysočinyMuzeem Vysočiny jihlava a volnočasovým centrem Legrandum dětský program, který pomůže rozvíjet dovednosti i kreativitu Vašeho dítěte zatímco Vám poskytne prostor pro návštěvu projekce, diskuse, či doprovodného programu MFDF Ji.hlava.

 

  • Cena za každý blok je 50 Kč / dítě. V ceně za dílny je vždy také vstup do dětského koutku zdarma (v daném dni a bloku).
  • Veškeré dotazy ohledně dětského programu směřujte na Ivu Honsovou - email vzdelavani@c-d-f.cz nebo na tel. +420 775 292 023
  • Kapacita dětského programu bohužel není neomezena, proto prosím svůj zájem o konkrétní program vyjádřete prostřednictvím registračního formuláře ZDE
     
  • Program je přednostně určen pro děti akreditovaných rodičů.

 

MUCHA SEDLA NA PLAKÁT – OGV 2 (PÁTEK  27. 10. od 9:30)

Oblastní galerie Vysočiny 2, Masarykovo náměstí 24 

čas: 9:30 až 12:30 
věk: 3.–5. třída (8–10 let)
kapacita: 10 dětí (+ případný doprovod)
s sebou: svačinu, pití, telefonní číslo na rodiče + ideálně oblečení, které lze umazat (zástěru / staré tričko)

Všimli jste si plakátu letošního ročníku MFDF Ji.hlava? Znáte Gismondu? Kdy a proč vznikl první plakát? Jaké charakteristické znaky má tato tiskovina? Během dílničky se podíváme pod pokličku tvorby filmového i divadelního plakátu a také si vlastní plakát vytvoříme.

Lektorka: Mgr. Dominika Pýchová - Vystudovala kombinaci oborů Výtvarná výchova, Vizuální tvorba a Galerijní pedagogika a zprostředkování umění na Masarykově univerzitě v Brně. Pracuje jako grafička v Reklamním a grafickém studiu Jiří Pýcha a ve volném čase se ráda v rámci výtvarných dílen a kurzů věnuje tvůrčí práci nejen s dětmi.

Program nabízíme ve spolupráci      
Oblastní galerií Vysočina

 

 

 

 back to list

Supported by:                                                                                                                                 
                                     

 

 In Cooperation with: