23.11. Tomáš Hrubý - hledání osobité tvorby

Mladý nezávislý producent Tomáš Hrubý představí kreativní přístupy a pestré portfolio produkční společnosti Nutprodukce.

Náš host se narodil v roce 1986 v Praze, kde vystudoval produkci na FAMU. Ve třetím ročníku při organizování školního festivalu Famufest poprvé spoluprácoval s Pavlou Kubečkovou, se kterou následně založil produkční firmu Nutprodukce

Jako producent se podílel na animovaném snímku Pandy (2013, Matúš Vizár), který byl oceněn na festivale v Cannes v kategorii studentských filmů Cinéfondation. Produkoval minisérii HBO Hořící keř (2013, Agnieszka Holland), která se stala nejoceňovanějším českým filmem. Za rok 2013 byl snímek nominován na šestnáct Českých lvů, jedenáct z nich získal (např. za nejlepší režii, scénář, kameru, střih, zvuk či kostýmy). A z deseti nominací České filmové kritiky zvítězil v šesti kategoriích.
Za zmínku dále stojí např. dokument Pevnost (2012), Velká noc (2013), Lovu Zdar! (2014) či Gottland (2014). Z nejnovější produkce je třeba vyzdvihnout seriál HBO Ivana Zachariáše Pustina (2016).

A jak popisuje Tomáš Hrubý politiku produkční společnosti Nutprodukce?
"Naší politikou je dělat dobré filmy. To je asi to nejzásadnější..."

 

 

Rezervaci na večer lze provést na této stránce, na emailu
cdf@c-d-f.cz nebo na telefonním čísle 774 101 686.
Rezervace na události CDF nelze provádět přes rezervační systém Kina Dukla.

Vstupné: veřejnost - 60Kč; členové CDF - 40Kčback to list

Supported by:                                                                                                                                 
                                     

 

 In Cooperation with: