08.03. Televizní kritika - Pořad Luďka Staňka

17:00 - 19:00

Luděk Staněk nás v polovině února nemohl v CDF navštívit z důvodu nemoci.
O jeho vystoupení jsme vás však nechtěli připravit, a tak jsme ho přizvali znovu!

V lednu k nám zavítal "ještě větší kritik" Kamila Fila , na jehož návštěvu (i když s odstupem dvou měsíců) navážeme právě vystoupením Ludka Staňka - publicisty (někdejší šéfredaktor lifestylových časopisů (např. Esquire, Rolling Stone), popkulturního redaktora Reflexu, vedoucího magazínu Hospodářských novin), scenáristy, konzultanta, pokerového komentátora a komika (jako stand-up komik vystupuje spolu s Milošem Čermákem v rámci projektu NightyNight).  

Na internetové televizi Stream.cz každý týden glosuje TV produkci napříč všemi stanicemi. Sám Staněk o svém Pořadu říká: "Já se v televizích dívám na každou blbost, aby vy už jste nemuseli." 

V jenom z dílů se například zaměřil na televizní zpravodajství, kde se daný týden dle jeho postřehů objevovala dvě hlavní témata - uprchlíci a složky (a to nejen policejní, ale i ty papírové). „Že je situace vážná, nám televize ukázaly tradičním způsobem - záběry chodících politiků,“ říká Staněk, který dodává, že "pokud televize ukazují záběry stojících politiků, je situace normální, ale jakmile začnou chodit, je zle".

Věříme, že s naším hostem nebude o zábavu nouze a že se i tentokrát, i když pravděpodobně zcela odlišnou formou, než tomu bylo s Kamilem Filou (který mimochodem, jak nám sdělil při své lednové návštěvě CDF, Pořad Luďka Staňka pravidelně sleduje), dozvíme mnoho tipů a doporučení, na co se dívat a čemu se naopak obloukem vyhnout...

 

Těšíme se na Vás!

Rezervaci na večer lze provést na této stránce, na emailu
cdf@c-d-f.cz nebo na telefonním čísle 774 101 686.
Rezervace na události CDF nelze provádět přes rezervační systém Kina Dukla.

Vstupné: veřejnost - 60 Kč; členové CDF - 40 Kčzpět na výpis

Realizováno za podpory:                                                                                                                                 
                                     

 

 Dále spolupracujeme s: