26.10. Po stopách jihlavských kin (dílna v Muzeu Vysočiny)

Centrum dokumentárního filmu pro Vás a Vaše děti připravilo ve spolupráci s MFDF Ji.hlavaOblastní galerií VysočinyMuzeem Vysočiny jihlava a volnočasovým centrem Legrandum dětský program, který pomůže rozvíjet dovednosti i kreativitu Vašeho dítěte zatímco Vám poskytne prostor pro návštěvu projekce, diskuse, či doprovodného programu MFDF Ji.hlava.

 

  • Cena za každý blok je 50 Kč / dítě. V ceně za dílny je vždy také vstup do dětského koutku zdarma (v daném dni a bloku).
  • Veškeré dotazy ohledně dětského programu směřujte na Ivu Honsovou - email vzdelavani@c-d-f.cz nebo na tel. +420 775 292 023
  • Kapacita dětského programu bohužel není neomezena, proto prosím svůj zájem o konkrétní program vyjádřete prostřednictvím registračního formuláře ZDE
     
  • Program je přednostně určen pro děti akreditovaných rodičů.

 

PO STOPÁCH JIHLAVSKÝCH KIN (ČTVRTEK 26.10. od 9:30)

Muzeum Vysočiny Jihlava, Masarykovo náměstí 55

čas: 9:30 až 12:30 
věk: 10+ (mladší děti v doprovodu rodičů)
kapacita: max. 15 samostatných dětí (nebo méně menších s případným doprovodem)
s sebou: svačinu, pití, telefonní číslo na rodiče + ideálně oblečení, které lze umazat (zástěru / staré tričko)

Pátrání po stopách jihlavských kin, hledání osudů lidí, kteří propadli pohyblivým obrázkům, a objevování příběhů ukrytých v šeru dávných kinosálů. Projdeme starým plánem města a budeme vracet stará kina zpátky na místa, která už na ně možná zapomněla.

Lektorka: Mgr. Silvie Čermáková - Animátorka a lektorka Muzea Vysočiny, kde vede výukové programy a přednášky pro školy i veřejnost. Realizuje krátkodobé výstavy a doprovodné programy. Organizačně zajišťuje a realizuje muzejní cykly: Muzeum na dlažbě a Dějiny na vlastní kůži. Zajišťuje komentované prohlídky muzea a průvodcovskou činnost.

 

Program nabízíme ve spolupráci 
Muzeem Vysočiny Jihlava

 

 zpět na výpis

Realizováno za podpory:                                                                                                                                 
                                     

 

 Dále spolupracujeme s: