16.05. Kulturní a envi- den Kraje Vysočina

Čtvrtek 16. května 2019, 11:00, sál Reform kina Dukla

Zkusili jste někdy skládat elektronickou hudbu? Společně se zakladateli vzdělávací platformy Kreaton budete moci vytvářet neobvyklé zvuky a krátké skladby na nových elektronických nástrojích, v softwarech i aplikacích na iPadu. 

Martin Tvrdý a Mary C vás seznámí se svými hudebně vzdělávacími aktivitami, důležitostí modernizace hudební výuky i tím, jak může hudba pomoci nastartovat společenské změny. Dvojice vám zároveň představí jednotlivé nástroje a techniky, díky kterým si vytvoříte vlastní filmový soundtrack. Při praktické části s účastníci postupně prostřídají.

Martin Hůla, známý pod pseudonymy Martin Tvrdý a Bonus, je český hudebník, producent, skladatel scénické hudby (Národní divadlo, VOSTO5, Spitfire Company), grafický designer, kurátor a lektor.  Marie Čtveráčková alias Mary C je hudebnice, hudební publicistka, moderátorka spolupracující s Čro Radiem Wave, je spoluzakladatelkou pražského kolektivu a prostoru ZVUK, kde také vede Synth Library Prague, knihovnu elektronických nástrojů přístupnou veřejnosti.

VSTUPNÉ

studenti - 35 Kč

senioři - 35 Kč

veřejnost - 45 KčDates:
11:00–13:00free places: 100make a reservation for :
Would you like to provide us additional information?
Please use the comment field.


back to list

Supported by:                                                                                                                                 
                    
                                          

In Cooperation with: